Rooster

Rooster

Training Unit
Rooster vanaf 28-09-2020

Karel 1
Reusel

 Maandag

Gym: 7:00 – 22:00

9:15 – 10:15       Heavy Bag

 Dinsdag

Gym: 7:00 – 22:00

17:00 – 18:00     Thaiboksen Jeugd

18:30 – 19:30     TU CrossTraining

19:30 – 20:30     Thaiboksen

20:30 – 21:30     TU CrossTraining

 Woensdag

Gym: 7:00 – 22:00

9:00 – 10:00       TU CrossTraining

18:15 – 19-15     Thaiboksen Jeugd

19:30 – 20:30     Heavy Bag

20:30 – 21:30     Thaiboksen

Donderdag

Gym: 7:00 – 22:00

18:15 – 19:15     Thaiboksen jeugd

19:30 – 20:30     Thaiboksen Dames                   19:30 – 20:30 Padstraining /                                                                                                     vrij sparren

 

Vrijdag

Gym: 7:00 – 21:00

 

Zaterdag

Gym: 8:00 – 14:00

11:00 – 12:00     Thaiboksen

Zondag

Gym: 8:00 – 12:00

Rooster Crossfit
Karel 1
Reusel

Maandag

06:30 – 07:30     CF ONRAMP 1.0 *ONRAMP (6)start elke even- week

07:30 – 08:30     CF WOD              *3 lessen per week. De 1.0 start in de                                                                              ochtend en 2.0 in de avond.     

18:00 – 19:00     CF ONRAMP

19:00 – 20:00     CF WOD

20:00 – 21:00     CF WOD

 

Dinsdag

06:30 – 07:30     CF WOD

07:30 – 08:30     CF WOD

 

18:00 – 19:00     CF WOD

19:00 – 20:00     CF WOD

20:00 – 21:00     CF ONRAMP INHAAL

 

Woensdag

06:30 – 07:30     CF ONRAMP 1.0

07:30 – 08:30     CF WOD

 

18:00 – 19:00     CF ONRAMP 2.0

19:00 – 20:00     CF WOD

20:00 – 21:00     CF WOD

 

Donderdag

06:30 – 07:30     CF WOD

07:30 – 08:30     CF WOD

 

18:00 – 19:00     CF WOD

19:00 – 20:00     CF WOD

 

Vrijdag

06:30 – 07:30     CF ONRAMP 1.0

07:30 – 08:30     CF WOD

09:00 – 10:00     CF WOD

 

18:00 – 19:00     CF ONRAMP 2.0

19:00 – 20:00     CF WOD

 

Zaterdag

09:00 – 10:00     CF WOD

10:00 – 11:00     CF WOD

 

Rooster Training Unit
Egyptischedijk 11A
Bladel

Maandag

07.45 – 08.45     Pilates

9:00 – 10:00       Pilates

18:15 – 19:15     Thaiboksen Jeugd

19:30 – 20:00     Core

20:00 – 21:00     Heavy Bag

 

Dinsdag

7:45 – 08:45       Yin Yoga

9:00 – 10:00       Pilates

18:45 – 19:45     Hatha Yoga

20:00 – 21:00     Barre training

 

Woensdag

6:30 – 7:30         TU CrossTraining

9:00 -10:00         Pilates

18:30 – 19:00     TU CrossTraining                           

19:00 – 19:30     TU CrossTraining                  19:00 – 20:00 Survival Jeugd

19:30 – 20:00     Core                                          20:00 – 21:00 Survival Volwassen

 

Donderdag

7:45 – 08:45       Yin Yoga

9:00 – 10:00       Power Yoga

18:15 – 19:15     Pilates

19:30 – 20:30     Yin Yoga

20:45 – 21:45     TU CrossTraining

 

Vrijdag

6:30 – 7:30         TU CrossTraining

9:00 – 10:00       TU CrossTraining

18:00 – 19:00     Thaiboksen Jeugd

19:00 – 20:00     TU CrossTraining

20:00 – 21:00     Heavy bag

 

Zaterdag                                                                                      

8:00 – 9:00         TU CrossTraining                                          

9:00 – 10:00       TU CrossTraining

10:00 – 11:00     Trailrunning                                                    10:00 – 11:00 Survival Jeugd

 

Zondag

08:30 – 09:30 Feel Good Yoga

10:00 – 11:15 Bootcamp

 

Klik hier om het trainingsprogramma te downloaden.